اخبار ایران و جهان

انقلاب اسلامی یک نوجوان روستایی در کرمان را به حاج قاسم تبدیل کرد


آفتاب‌‌نیوز :

آئین تکریم و معارفه مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در بنیاد تعاون سپاه با حضور حجت الاسلام والمسلمین عبدالله حاجی صادقی نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، سردار سرتیپ پاسدار سید امین الله امامی مدیر عامل بنیاد تعاون سپاه و جمعی از مدیران و کارکنان آن مجموعه برگزار شد.

به گزارش سپاه نیوز، حجت الاسلام والمسلمین حاجی صادقی در این مراسم با تبریک ایام دهه کرامت، از امام رضا (ع) به عنوان ولی نعمت و صاحب این کشور یاد کرد و تشریح کرد: امیدوارم خدا هر روز و هر ساعت معرفت ما را نسبت به اهل بیت (ع) و  تمسک ما را بیشتر کند که تنها سرمایه ما همین است.

نماینده ولی فقیه در سپاه مهم ترین دستاورد انقلاب اسلامی که تولد جدید اسلام ناب بود را ایجاد تحول در انسان ها عنوان و تصریح کرد: انقلاب اسلامی یک نوجوان روستایی در کرمان را به حاج قاسم تبدیل کرد و هنر انقلاب تربیت امثال حاج قاسم ها، حججی ها و  شهدا است.

حاجی صادقی با اشاره به دو نکته ماندگار از مرحوم آیت الله مشکینی بیان کرد: من چند سال که در سپاه قم بودم با ایشان خیلی ارتباط داشتم و مرحوم آیت الله مشکینی در یکی از این دیدارها فرمود؛ همه مستحبات عالم اسلام را زیر و رو کردم، دو عمل مستحب وجود دارد که در عالم هستی هیچ عملی به آن نمی رسد. نخست زیارت امام حسین (ع) است و دوم  خدمت به بندگان خدا و رفع نیاز از محرومان .

در این مراسم حجت الاسلام والمسلمین عبدالله حاجی صادقی نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با اعطای حکمی، ضمن تقدیر از خدمات ارزنده و شایسته حجت الاسلام والمسلمین سید مهدی مجیدی، حجت الاسلام والمسلمین فکوری زاد را به سمت مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در بنیاد تعاون سپاه منصوب کرد.

وی ضمن تقدیر از اقدامات شایسته حجت الاسلام والمسلمین مجیدی در مدت تصدی مسئولیت دفتر نمایندگی ولی فقیه در بنیاد تعاون سپاه، برای حجت الاسلام والمسلمین فکوری زاد در مسئولیت جدید آرزوی توفیق کرد.

در ابتدای این مراسم سرتیپ پاسدار سید امین الله امامی مدیرعامل بنیاد تعاون سپاه  گزارشی از اقدامات موثر و خدمات بنیاد ارائه داد.

aftabnews.ir منبع خبر

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا