اگر ممنوع الکار نیستم چرا جلوی فروش بلیط سمنان گرفته شد؟

تمام فعالیت‌های من از ۲۰ اردیبهشت را متوقف کردید

آفتاب‌‌نیوز :

محمدمهدی اسماعیلی درباره‌ی مطالب منتشرشده مبنی بر ممنوعیت فعالیت برخی خوانندگان موسیقی، گفت: شبکه رسانه‌ای ما باید بررسی کند که چطور امکان دارد تصمیمی که گرفته نشده است، به یک‌باره رسانه‌ای و درباره آن بحث می‌شود. این موارد مقررات خاصی در وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی دارد، ترتیب‌های روشنی داریم که بر اساس آن‌ها بررسی می‌شود و اگر مشکلی باشد به افراد اعلام می‌شود و اصلا مخفی نیست. مشخص است که اگر برای کسی در این زمینه مشکلی پیش بیاید، جهت برگزاری کنسرت او موافقت نمی‌شود. حال درباره جوسازی‌های رسانه‌ای، دیروز از همه بخش‌ها خواستم به اینگونه شایعه‌سازی‌های رسانه‌ای پایان دهند. اجازه ندهیم که افرادی با انگیزه‌های مختلف ایجاد التهاب کنند. حوزه فرهنگ و رسانه قواعد روشنی دارد و متولی آن وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی است.

وزیر ارشاد در عین حال یادآور شد: مثل هر صنف دیگری ممکن است اگر کسی جایی تخلفی کرده باشد، طبق مقررات به آن رسیدگی می‌شود؛ حال اگر به جمع‌بندی برسند، به خود فرد اعلام می‌شود و در کارهایش تاثیر دارد. 

به نوشته ایسنا؛ محمدمهدی اسماعیلی در پایان تصریح کرد: اینکه یک نفر اعلام کند و کلی خبر ایجاد کند جز شایعه‌سازی چیز دیگری نیست و من از اساس این نوع خبرسازی‌ها را رد می‌کنم. هنردوستان حتما موارد اینچنینی را از طریق اعلام رسمی وزارت فرهنگ و نهاد‌های متولی در این حوزه دنبال کنند.

رضا صادقی: تمام فعالیت‌های من از ۲۰ اردیبهشت را متوقف کردید

رضا صادقی هم در پاسخ به وزیر ارشاد با انتشار پستی در صفحه اینستاگرامش نوشت: تمام فعالیت‌های من را از ۲۰ اردیبهشت متوقف کردید.

وزیر ارشاد: ممنوعیت خوانندگان «خبرسازی» است/ رضا صادقی: اگر ممنوع الکار نیستم چرا جلوی فروش بلیط سمنان گرفته شد؟

درباره‌ی fastkhabar

همچنین ببینید

کسری و ناترازی شدید صندوق‌های بازنشستگی/ سن بازنشستگی افزایش می‌یابد؟

خدماتی که بازنشستگان انتظار دارند دریافت کنند، عملاً تحقق پیدا نمی‌کند آفتاب‌‌نیوز : «داوود منظور» …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

قالب صحیفه. لایسنس فعال نشده است، برای فعال کردن لایسنس به صفحه تنظیمات پوسته بروید.