دسته‌بندی نشده

بی توجهی فدراسیون رزمی به تنها مدال آور سامبو/ دریغ از یک تماس تلفنی!

دارنده مدال جهانی سامبو در مسابقات ۲۰۲۱ ازبکستان می‌گوید: از فدراسیون انجمن‌های ورزش‌های رزمی انتظار پاداش و تجلیل ندارم بلکه دوست دارم حداقل بعد از کسب هر مدالی رییس فدراسیون با من تماس بگیرد و بگوید خسته نباشی.

محمدرضا سعید مدنی در گفت وگو با ایسنا، با اشاره به حضورش در مسابقات آسیایی سامبو در قزاقستان، اظهار کرد: این مسابقات اواسط خرداد در قزاقستان برگزار می‌شود که من در وزن ۸۸ کیلوگرم در این رقابتها حضور خواهم داشت، در حال حاضر از نظر بدنی شرایطم به گونه‌ای است که تنها به کسب مدال در این مسابقات فکر می‌کنم.

وی در پاسخ به این پرسش که آیا امسال در بازیهای آسیایی حضور نخواهید داشت، گفت: دوره قبل سامبو جزو رشته‌های اعزامی به بازیهای آسیایی بود که من حضور داشتم اما این دوره چون سامبو جزو رشته‌های اعزامی نیست هدف گذاری خود را روی کوراش گذاشته‌ام. امیدوارم در ترکیب ورزشکاران اعزامی این رشته قرار بگیرم و به اولین مدال خود در کوراش دست پیدا کنم.

دارنده مدال جهانی سامبو تصریح کرد: با توجه به این که امسال ۳ تورنمنت بین‌المللی آبانماه در سامبو برگزار می‌شود تلاشم بر این است که بعد از شرکت در بازیهای آسیایی شرایط حضورم را در مسابقات ایندورگیمز تایلند، جهانی ارمنستان و ریاض عربستان در سامبو را فراهم کنم و در هر ۳ تورنمنت به مدال طلا دست پیدا کنم. برای رسیدن به چنین هدفی هر روز صبح و بعدازظهر تمرین می‌کنم و آماده‌تر از سالهای قبل هستم.

مدنی با انتقاد نسبت به بی‌توجهی فدراسیون انجمن‌های ورزش های رزمی، خاطرنشان کرد: با وجود این که تنها ورزشکار سامبو هستم که اولین مدال جهانی این رشته را در مسابقات ۲۰۲۱ ازبکستان کسب کردم هیچ وقت مورد توجه و حمایت فدراسیون نبودم و رییس فدراسیون من را نمی‌شناسد که چنین ورزشکاری دارد.

وی اضافه کرد: اگر مدال آور فدراسیون انجمن‌های ورزش‌های رزمی هستم چرا رییس فدراسیون حتی یکبار با من تماس تلفنی نداشته تا در جریان مشکلات من قرار بگیرد. تاکنون ۸ مدال بین‌المللی در این رشته کسب کرده‌ام اما یک بار از نزدیک آقای بهتری را ندیده‌ام که به من خسته نباشید بگوید.

این ورزشکار سامبو افزود: انتظار تجلیل یا پاداش از فدراسیون ندارم اما دوست دارم حداقل به ورزشکار این رشته که تحت پوشش ورزش‌های رزمی است توجه کند.

مدنی در پایان از مهدی چراغی و مسعود عبدی (مربیان سامبو) تقدیر و تشکر کرد.

انتهای پیام

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا