دسته‌بندی نشده

تحقق ۱۰۳ درصدی ایجاد اشتغال در لرستان

ایسنا/لرستان استاندار لرستان گفت: پیشرفت کار ما در سامانه رصد ۱۰۳ درصد بود که با توجه به امکاناتی که در استان داریم کار خوبی بوده است.

فرهاد زیویار سی‌ام اردیبهشت ماه در کارگروه اشتغال لرستان که با حضور محمود کریمی بیرانوند، معاون توسعه کارآفرینی و اشتغال وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در سالن جلسات استانداری برگزار شد، اظهار کرد: سال گذشته تعهداتی در سامانه رصد بر دوش استان گذاشته شد که محقق شدند و در این زمینه از همه مدیران حوزه اجرا و بخش خصوصی و کسانی که کمک کردند تشکر می‌کنیم.

وی ادامه داد: سامانه رصد یک سامانه بود که خیلی مورد توجه و استفاده قرار نگرفت ولی با رویکرد دولت و با یک برنامه‌ریزی و مبتکرانه دنبال شد و با یک امکانات و تسهیلات حاکمیتی در فرآیند ایجاد شغل ایفای نقش کند و این به معنای اتمام کار نیست.

زیویار بیان کرد: پیشرفت کار ما در این سامانه ۱۰۳ درصد بود که با توجه به امکاناتی که در استان داریم کار خوبی بوده است.

استاندار لرستان تصریح کرد: فعالیت دیگر ما در حوزه کار عمرانی بوده که مانند تسهیلات نیست بلکه بلاعوض است همه این اعداد و ارقام تا ۱۱ میلیارد تومان ارزش دارد.

وی با اشاره به اینکه ما می‌خواهیم با این سیاست چرخه اقتصادی کشور را به حرکت دربیاوریم، افزود: این کار یک سیاست و ابتکار عمل بوده که خود دولت آن را آغاز کرده است.

زیویار اضافه کرد: اگر بخش خصوصی را وادار به ورود به این فرآیند و چرخش چرخ اقتصادی کشور نکنیم دولت یک عدد محدود است، چرا که به پشتوانه ملت، بخش خصوصی و مردم دولت می‌تواند کار کند.

زیویار تصریح کرد: گرچه در سال جاری اعتبارات ایجاد اشتغال در استان کمتر شده اما همه باید کمک کرده تا بتوانیم تسهیلات بیشتری را جذب کنیم.

انتهای پیام

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا