اخبار ایران و جهان

زورگیری از زنان با تهدید سلاح سرد


آفتاب‌‌نیوز :

رئیس پلیس پیشگیری تهران از دستگیری ۲ مرد خبر داد که با تهدید سلاح سرد از بانوان زورگیری می‌کردند.

سرهنگ محمد گودرزی در تشریح این خبر بیان داشت: شب سی و یکم اردیبهشت ماه سال جاری، تیم عملیات کلانتری ۱۴۱ شهرک راه آهن در حال گشت زنی در محدوده خیابان کاج تهران به یک دستگاه موتورسیکلت ۲ ترک که افراد گذری از خیابان را زاغ زنی می‌کردند، مشکوک شده و آن‌ها را تحت مراقبت ویژه پلیسی قرار دادند.

وی گفت: متهمان در همین حین به طرف خانمی حمله ور شده و با تهدید سلاح سرد از وی اقدام به زورگیری کردند که مأموران به سرعت برای دستگیری زورگیران وارد عمل شده و متهمان به محض رؤیت خودروی گشت با موتورسیکلت از محل متواری شدند.

این مقام انتظامی به اقدامات پیشدستانه پلیس و آمادگی مأموران کلانتری اشاره کرد و گفت: با اجرای طرح مهار و اعلام مشخصات متهمان به سایر گشت‌های انتظامی، موتورسیکلت متهمان متوقف و هر ۲ متهم در یک عملیات منسجم و پلیسی دستگیر و در بررسی‌های بیشتر از متهمان سه دستگاه تلفن همراه کشف شد.

رئیس پلیس پیشگیری تهران بزرگ ادامه داد: متهمان ۵۰ و ۲۳ ساله در تحقیقات اولیه به جرم خود و ۱۶ فقره سرقت مشابه با همکاری همدیگر اعتراف کرده و اظهار داشتند که پس از سرقت و زورگیری تلفن همراه اموال مسروقه را به فرد معینی فروخته اند.

سرهنگ گودرزی در پایان با اشاره به سوابق متهمان در امر سرقت خاطرنشان کرد: در این رابطه شناسایی مالخر اموال مسروقه در دستور کار پلیس قرار دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا