دسته‌بندی نشده

آغاز به کار رسمی واحد تحقیق و توسعه شرکت البرز شیمی آسیا

واحد تحقیق و توسعه، قلب هر شرکت و سازمانی است. تداوم هر کسب‌وکار مستقیماً به احیای این بخش در سازمان بستگی دارد. 

به گزارش ایسنا به نقل از شرکت البرز شیمی آسیا، نظر به تغییرات روز افزون فناوری و نیازهای جدید بازار، لزوم اعمال تغییرات مداوم همواره در تمامی بخش‌­های سازمان کاملاً ملموس است؛ لذا همواره بخش تحقیق و توسعه به‌ عنوان ابزاری برای باز کردن گره­‌هایی که سالیان متمادی در شرکت­‌ها موجب کاهش بهره‌وری گردیده است، به کار گرفته می­‌شود.

در سال­‌های اخیر نگاه به تحقیق و توسعه در کشورمان از جنبة تزئینی به جنبه عملی و اجرایی رسیده است، در این میان شرکت البرز شیمی آسیا از پیشگامان این عرصه محسوب می‌­شود که اخیراً پروانه رسمی فعالیت تحقیق و توسعه را از وزارت صنعت و معدن و تجارت در زمینه تخصصی صنایع شیمیایی اخذ نموده است.

این شرکت در سال 1390 اولین خط تولید انبوه فوق روان‌کننده نسل جدید بتن بر پایه پلی کربوکسیلات اتر را در خاورمیانه راه‌اندازی و از سال 1392 محصولات خود را به اقصی نقاط جهان صادر نموده است.

البرز شیمی آسیا به پشتوانه یازده سال مطالعات مداوم و شبانه‌روزی، تاکنون توانسته است بسیاری از نیازهای تخصصی مصرف‌کنندگان داخلی و خارجی خود را در زمینه افزودنی‌های بتن به‌ خوبی برطرف نماید. تولید محصولات شرکت البرز شیمی آسیا تحت نظارت مجرب‌ترین کارشناسان و با استفاده از مجهزترین تجهیزات روز دنیا انجام می‌شود که منجر به ساخت محصولاتی مناسب‌تر در مقایسه با دیگر محصولات مشابه می‌گردد. واحد تحقیق و توسعه این شرکت با حفظ ارتباط مستقیم و مداوم خود با دانشگاه‌ها و مراکز علمی – پژوهشی معتبر در ایران و جهان، با انجام مطالعات دقیق برای تضمین کیفیت و کارایی محصول، همواره دانش خط تولید را به‌ روز نگه داشته و در راستای برطرف نمودن نیازهای مشتریان و توسعه پایداری در سطح جامعه، فعالیت می‌نماید.

برای کسب اطلاعات بیشتر می‌­توانید به لینک زیر مراجعه بفرمائید:

https://www.alborzchem.com/

انتهای رپرتاژ آگهی

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا