جامعه و فرهنگ

اجلاسیه شهدای دانشجوی معلم استان کهگیلویه و بویراحمد برگزار شد

ایسنا/کهگیلویه و بویراحمد اجلاسیه ۳۴ شهید دانشجوی معلم استان کهگیلویه و بویراحمد عصر روز دوشنبه شنبه ۲۴ اردیبهشت ماه ۱۴۰۳ با حضور برخی مسئولان استانی، دانشجو معلمان، دانشگاهیان، خانواده شهدا و اقشار مختلف مردم برگزار شد.

سید سلیمان حسینی نیک، رئیس دانشگاه فرهنگیان استان کهگیلویه و بویراحمد در این اجلاسیه گفت: حمایت و خیزش دانشجویان دانشگاه‌های غرب و آمریکا به برکت خون شهیدان که ظلم ستیز را از اول مدنظر قرار دادند.

وی افزود: بهترین معلم شهدا هستند، شهدا در بالاترین مرتبه ایثار و فداکاری هستنو، دانشجو معلم‌های ما اگر بخواهد فداکاری را بیاموزند، باید از شهدا بیاموزند.

حسینی نیک اظهار کرد: یکی از طرح‌های دانشگاه فرهنگیان این بوده که وصایای شهدا جمع آوری و نکته‌های تربیتی از این وصایا بیرون آورده شود و امروز چند کتاب علمی و تحقیقی از این وصایا رونمایی می‌شود.

رئیس دانشگاه فرهنگیان استان کهگیلویه و بویراحمد خاطرنشان کرد: امروز جنگ سخت تمام شده و با جنگ نرم روبرو هستیم، سربازان جنگ نرم معلم ها و دانشجومعلم ها هستند، اگر می خواهیم معلمی در تراز جمهوری اسلامی باشیم باید به ابزارها و قواعد جنگ نرم مجهز شویم.

اجلاسیه شهدای دانشجوی معلم استان کهگیلویه و بویراحمد برگزار شد

به گزارش ایسنا، حسینی نیک بیان کرد: هدف از اجلاسیه ترویج فرهنگ ایثار و شهادت و رساندن پیام شهدا بود و پیام شهدا پای نظام و انقلاب تا پای جان بایستیم.

استان کهگیلویه و بویراحمد ۳۴ شهید دانشجو معلم دارد.

کاروان زیر سایه خورشید نیز در این اجلاسیه حضور داشتند.

انتهای پیام

www.isna.ir منبع خبر

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا