جامعه و فرهنگ

اعلام جزئیات کنسرت پاییزی ارکستر «شرر»


مجموعه موسیقایی «شَرَر» به رهبری ارکستر علیرضا حاجی‌علی‌شیر، پنجشنبه ۲۵ آبان ماه تازه‌ترین کنسرت پاییزی خود را در مجموعه فرهنگی هنری برج آزادی تهران برگزار می‌کند.

به گزارش ایسنا، برج آزادی تهران پنجشنبه ۲۵ آبان‌ماه میزبان مخاطبان با تازه‌ترین کنسرت ارکستر «شَرَر» به آهنسگازی، تنظیم و رهبری ارکستر علیرضا حاجی‌علی‌شیر خواهد بود. 

در این کنسرت که توسط موسسه «فروغ فلق» به خوانندگی حمید دهقان و مجتبی قبادی برگزار می‌شود، گروه اجرایی در دو بخش مجزا به اجرا می‌پردازند. 

براساس برنامه‌ریزی‌های انجام گرفته در بخش اول کنسرت قطعات «رقص دایره»، «جامانده»، «تا منزل تو»، «ماه بی همتا»، «شیربانو» پیش روی مخاطبان قرار می‌گیرد. این در حالی است که در بخش دوم نیز قطعات «پیش درآمد»، «زلف مجنون»، «مدهوش»، «دلباخته»، «بریندار(محلی کردی)»، «شیرین گیان (محلی کردی)» با استفاده از اشعار حمید دهقان اجرا می‌شوند. 

امیرمظاهری کنسرت مایستر، نیلوفرتیموری سرپرست گروه کُر، جمشید مردانی نوازنده کلارینت، حمیدرضا رفیعیان نوازنده تار، پارسا انصافی نوازنده پیانو و نسرین فخاری نوازنده دف تک نوازان این کنسرت موسیقایی را تشکیل می‌دهند. 

ارکستر«شَرَر» که از سال ۱۳۹۴ تاسیس شده، مجموعه‌ای متشکل از سازهای ایرانی و کلاسیک است که طی سال‌های اخیر آثار مختلفی را در این گونه‌های موسیقایی تولید کرده است. 

این مجموعه موسیقایی تا پیش از برگزاری کنسرت آبان‌ماه طی روزهای نوزدهم و بیستم تیرماه سال ۱۴۰۲ نیز مجموعه کنسرت‌هایی را به رهبری ارکستر علیرضا حاجی‌شیر و خوانندگی حمید دهقان و مجتبی قبادی در تالار رودکی تهران برگزار کرده بود. 

تازه‌ترین کنسرت ارکستر «شرر» ساعت ۲۱ پنجشنبه بیست و پنجم آبان ماه در برج آزادی تهران میزبان مخاطبان است.

انتهای پیام 

www.isna.ir منبع خبر

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا