اخبار ایران و جهان

این آخرین بازی‌ام برای پورتو بود؛ همیشه هوادار این تیم خواهم ماند


این آخرین بازی‌ام برای پورتو بود؛ همیشه هوادار این تیم خواهم ماند

آفتاب‌‌نیوز :

در آخرین بازی خانگی فصل پورتو، مهدی طارمی ستاره ایرانی موفق شد گل برتری تیمش را وارد دروازه بواویشتا کند تا تیمش این بازی را ۲-۱ ببرد.

طارمی که جایزه بهترین بازیکن میدان را هم دریافت کرد، پس از این دیدار گفت: «این آخرین بازی‌ام برای پورتو بود، اما مهمترین موضوع این است که پورتو برنده شد. همیشه همه توان خود را در زمین بازی و خارج از آن به‌کار گرفتم، باید در اختیار تیم می‌بودم و خیلی خوشحالم که در آخرین بازی‌ام برای پورتو در ورزشگاه دراگائو توانستم گل بزنم و پیروز شویم.

ستاره پورتو که می‌دانست هواداران از دست او ناراحت هستند، در این باره توضیح داد: «هرچند هواداران کمی ناراحت هستند، اما آن‌ها همیشه برای من و تیم پورتو بهترین بودند، همچنان یک هوادار پورتو باقی می‌مانم. بازی برابر بواویشتا یک نمایش احساسی برای من بود، برای این که آخرین بازی‌ام را باید انجام می‌دادم. همیشه به هواداران پورتو احترام می‌گزارم و به همین دلیل هم امضای قرارداد جدید را به پایان فصل موکول کردم. می‌دانم هواداران گاهی از من انتقاد‌هایی می‌کردند و این طبیعی بود، این را می‌پذیرم و برای من قابل احترام است، تا زمانی که زنده هستم هوادار پورتو باقی می‌مانم.»

aftabnews.ir منبع خبر

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا