اخبار ایران و جهان

باخت به پرسپولیس بدترین شب زندگی من بود


باخت به پرسپولیس بدترین شب زندگی من بود

آفتاب‌‌نیوز :

گزیده‌ای از صحبت‌های بیژن طاهری مربی سابق استقلال از سال فوتبالی که گذشت را در ادامه می‌خوانید.

آبی پوشان در سال ۱۴۰۲ و فصل جدید، بسیار خوب عمل کردند و می‌توان گفت فراتر از انتظار ظاهر شدند. ابتدای فصل کمتر کسی چنین نتایجی را پیش‌بینی می‌کرد و تقریبا همه می‌گفتند این تیم نمی‌تواند نتیجه بگیرد، اما برخلاف تمام پیش‌بینی‌ها، شاگردان نکونام با صدرنشینی سال را به پایان رساندند. باید بگویم سایر تیم‌ها مثل سپاهان، پرسپولیس و تراکتور هم در حد و اندازه‌های خود نبودند. استقلال باتوجه به اینکه بازیکنان خود را چند سال است کنار یکدیگر دارد و بازیکنان با هم آشنا هستند، توانست تیم خوب و متحد داشته باشد. کار بزرگی رقم زدند.

اتفاقی که می‌گویم، بدترین اتفاق تمام عمرم است نه فقط سال گذشته. باخت به پرسپولیس در فینال جام حذفی، بدترین اتفاقی است که در همه عمر تجربه کردم و آن شب، تلخ‌ترین شب زندگی من بود.

در ابتدا امیدوارم استقلال قهرمان لیگ برتر شود و سپس در آسیا شرکت کند. به ناحق تیمی که بدون شکست قهرمان لیگ برتر شده بود را از آسیا حذف کردند و تیم دیگری به آسیا رفت.

ما از این ناملایمات زیاد دیدیم و تجربه کردیم. این اتفاق قابل پیش‌بینی بود. وقتی باید میان دو بچه یکی را انتخاب کنی، مشخصا بچه سر راهی را کنار می‌گذاری و بچه خودت را انتخاب می‌کنی. استقلال هم بچه سرراهی بود و پرسپولیس به آسیا رفت.

امیدوارم این اتفاق رخ دهد و هواداران خوشحال شوند، چون لیاقت آن‌ها دیدن قهرمانی تیم محبوبشان است. بچه‌ها اگر تلاش کنند و در بازی‌های باقی مانده امتیاز از دست ندهد در پایان فصل به چیزی که استحقاقش را دارند، می‌رسند.

aftabnews.ir منبع خبر

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا