اخبار ایران و جهان

باز هم می گویم تصمیم AFC منصفانه نبود/ دنبال بردن الاتحاد بودیم – خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان


باز هم می گویم تصمیم AFC منصفانه نبود/ دنبال بردن الاتحاد بودیم – خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار مهر، ژوزه مورایس در نشست خبری پس از شکست دو بر یک سپاهان اصفهان مقابل الاتحاد عربستان در هفته ششم لیگ قهرمانان آسیا گفت: این بازی فقط بحث تکنیکی نداشت، بازی قشنگی بود و از هر دو تیم عملکرد خوبی دیدیم. لحظاتی بود که موقعیت‌هایی داشتیم و بازیکنان حرفه‌ای در زمین دیدیم و به غیر از اتفاقی که برای حمدالله افتاد و به خاطر صحنه‌سازی کارت زرد گرفت، بقیه بازی با عدالت بود.

سرمربی سپاهان درباره جو ورزشگاه تاکید کرد: جو خوبی در ورزشگاه داشتیم، ۲ بازی آخر را در ورزشگاه خودمان بازی نکردیم و این جو را نداشتیم. امیدوارم اگر به مرحله بعدی صعود کردیم، بتوانیم در خانه بازی کنیم و با هواداران خودمان جلو برویم، بازهم می‌گویم این تصمیم منصفانه نبود و می‌توانستند به فوتبال فکر کنند و تصمیم بهتری بگیرند.

سرمربی سپاهان گفت: از همه عربستان و الاتحاد تشکر می‌کنم که استقبال گرمی داشتند، بحث فرهنگ و کشورهاست و باید به فرهنگ این کشور احترام بگذاریم و با یک مجسمه کمتر یا بیشتر فرقی نمی‌کند، مجسمه‌ها در کشورها قهرمانان آن کشورها هستند، پس باید به قهرمانان آن کشور احترام بگذاریم. به عنوان یک انسان باید به همه چیز احترام بگذاریم.

او در پایان تاکید کرد: برای مساوی بازی نیامده بودیم و برای برد وارد زمین شدیم و به خاطر تفاضل گل می‌توانیم به مرحله بعد صعود کنیم اما هدف ما کسب پیروزی بود.

www.mehrnews.com منبع خبر

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا