اخبار ایران و جهان

با یک تیم بزرگ بازی می‌کنیم


با یک تیم بزرگ بازی می‌کنیم

آفتاب‌‌نیوز :

امیر قلعه نویی قبل از دیدار تیم‌های فوتبال پرسپولیس و النصر در جمع خبرنگاران، اظهار کرد: امروز دیدار حساسی پیش روی پرسپولیس است و النصر نیز تیم بسیار خوبی است، اما من مطمئن هستم که نماینده شایسته کشورمان با دست پر از میدان خارج می‌شود.

وی در مورد حضور رونالدو در ایران عنوان کرد: دیروز شاهد برخی مسائل بودیم که به آن کاری ندارم، اما پیامی به همه ما داده شد؛ اینکه قدرت نرم خیلی بهتر از آن است که از دیوار بالا برویم. اینکه از در وارد شویم بسیار بهتر است و فوتبال یک دیپلماسی بسیار قوی است و اگر فوتبال را فرصت بدانیم و نه تهدید، قطعا در مسائل بین المللی می‌توانیم تعاملات بهتری داشته باشیم و خیلی از مشکلات و دغدغه‌های جامعه را برطرف کنیم. امیدوارم به سمتی برویم که مملکت و مردم آرامش داشته باشند و از زندگی در ایران لذت ببرند.

قلعه‌نویی در خصوص اینکه تیم ملی امید نتوانست به مرحله بعدی انتخابی المپیک صعود کند، بیان کرد: در فرصت مناسب به صورت کلی از ابتدا به مردم توضیح می‌دهم که شرایط چگونه بود. رضا عنایتی با وقت کم آن چه در توان داشت به کار گرفت و بدشانسی‌های زیادی نیز با تیم امید همراه بود. باید آسیب‌شناسی کنیم که چرا آیین‌نامه را کامل نخواندند و باید از روی اول تا آخر بررسی شود.

وی در خصوص مصدومیت بیرانوند و مخالفت کادر پزشکی تیم ملی با حضور او در دیدار النصر به دلیل جام ملت‌ها آسیا، عنوان کرد: برای ما سلامتی بازیکن از هر چیزی مهم‌تر است و قطعا کادر پزشکی پرسپولیس نیز باید تبادل نظر با کادر پزشکی تیم ملی کار را پیش برده باشند، البته در این رابطه نمی‌دانم و باید بپرسم، اما حتما باید این کار انجام شود. بیرانوند یک بازیکن حرفه‌ای است و شرایط خود را بهتر از همه می‌داند و قطعا خواسته ایثار کند و به تیمش خدمت کند.

سرمربی تیم ملی فوتبال ایران در خصوص اردوی بعدی تیم‌ملی، گفت: مهر ماه در تورنمنت اردن به میدان می‌رویم و پس از آن مقدماتی جام جهانی را پیش رو داریم و شاید دو هفته قبل از جام ملت‌ها با یک تیم بسیار بزرگ مسابقه دهیم که احتمالا بدون حضور لژیونر‌ها و بازی بزرگی است که امیدواریم نهایی شود. تیم حریف نیز در این دیدار بدون لژیونر‌های خود حضور دارد. علاوه بر این یک بازی هم در قطر بدون تماشاگر بازی می‌کنیم.

قلعه‌نویی درباره غیبت رضا اسدی در تیم‌ملی اظهار کرد: نبودن او به دلیل برخورد انضباطی نبوده است و اسدی و جزو با اخلاق‌ترین بازیکنان ماست. از نظر فنی روی او حساب ویژه باز کرده‌ایم و بعدا توضیحات کامل را می‌دهم.

aftabnews.ir منبع خبر

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا