تکنولوژِی

به فکر گوشی جدید باشید؛ این پرچمداران سامسونگ، بازنشسته شدند!/ عکس

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین و بر اساس گزارش فرارو، سامسونگ سرانجام تصمیم گرفته به‌روزرسانی‌های سری گلکسی S۲۰ را از ماهانه به فصلی کاهش دهد. این بدان معناست که اگر صاحب گلکسی اس ۲۰، اس ۲۰ پلاس، اس ۲۰ اولترا یا گلکسی اس ۲۰ FE هستید، دیگر هر ماه پچ‌های امنیتی از سامسونگ دریافت نخواهید کرد. بجای آن، این به‌روزرسانی‌ها هر سه ماه یک بار ارائه خواهند شد.

آخرین به‌روزرسانی امنیتی ماه مارس ۲۰۲۴ برای سری گلکسی اس ۲۰ منتشر شده است، بنابراین فعلاً مشکلی از بابت امنیت خود نخواهید داست، اما این گوشی‌ها دیگر به‌روزرسانی ماه آوریل را دریافت نخواهند کرد. انتظار می‌رود آپدیت‌های امنیتی بعدی برای این سری در ماه ژوئن ارائه شود.

به فکر گوشی جدید باشید؛ این پرچمداران سامسونگ، بازنشسته شدند!/ عکس

سری گلکسی اس ۲۰ در سال ۲۰۲۰ با اندروید ۱۰ عرضه شد. این گوشی‌ها با توجه به وعده به‌روزرسانی سه ساله سامسونگ، دیگر به‌روزرسانی‌های اصلی اندروید را دریافت نخواهند کرد. همچنین اگر می‌خواهید همچنان از برند سامسونگ استفاده کنید، می‌توانید از بین گوشی‌های پرچمدار سری گلکسی S۲۴ یا یکی از گوشی‌های میان‌رده جدید سری گلکسی A، محصول مورد نظر خود را انتخاب کنید.

سامسونگ همچنین علاوه بر سری گلکسی اس ۲۰، به‌روزرسانی‌های سری گلکسی نوت ۲۰ را نیز از ماهانه به فصلی کاهش داده است و تمام این موارد در مورد آخرین مدل سری گلکسی نوت سامسونگ نیز صدق می‌کند.

۲۲۷۳۲۳

www.khabaronline.ir منبع خبر

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا