زندگی

جدیدترین و شیک ترین استایل دانشجویی دخترانه ویژه 1402 + نکات مهم در انتخاب استایل

استایل دانشجویی دخترانه : انتخاب لباس برای استایل دانشجویی بسیار مهم است؛ چون با توجه به مقررات و قوانین دانشگاه پوشیدن هر تیپ و لباسی جایز نیست.به همین منظور ما انواع استایل دانشجویی دخترانه ویژه ۱۴۰۲ را برای شما آماده کرده ایم. همراه ما باشید.

جدیدترین و شیک ترین استایل دانشجویی دخترانه ویژه 1402 + نکات مهم در انتخاب استایل

جدیدترین و شیک ترین استایل دانشجویی دخترانه ویژه ۱۴۰۲ + نکات مهم در انتخاب استایل

استایل دانشجویی می‌تواند از دانشگاه به دانشگاه و با توجه به قوانین متفاوت باشد. همین استایل از دانشکده به دانشکده هم تفاوت دارد. استایل دانشجویان هنر با دانشجویان دانشکده فنی یا علوم انسانی فرق می‌کندبخاطر داشته باشید، برای انتخاب این استایل دخترانه خود قوانین دانشگاه و راحتی خود را در نظر بگیرید. داشتن پوشش راحت مهم است؛ چون باید در محیط دانشگاه، کلاس یا آزمایشگاه احساس خوبی داشته باشید و کلافه نشوید.

استایل دانشجویی

استایل دانشجویی با چادر :

با توجه به قوانین دانشگاه‌ها اصولا استایل دانشجویی دخترانه پوشیده و باحجاب است؛ اما باز هم دختران در دانشگاه استایل‌ها و پوشش‌های متفاوتی دارند. دختر خانم‌هایی که در پوشش خود از چادر استفاده می‌کنند، می‌توانند در زیر این پوشش از روسری‌های رنگی استفاده کنند.

استایل دانشجویی با چادر

استایل دانشجویی در پاییز و زمستان :

شروع سال تحصیلی با فصول سرد شروع می‌شود و معمولا دخترهای دانشجو در اوایل پاییز در تکاپو خرید مانتو، بارانی و پالتو برای روزهای سرد دانشگاه هستند. استایل فصول سرد به علت حجم لباس تنوع بیشتری هم دارد؛ مثلا شما می‌توانید همان تیپ دیروزی خود را با اضافه کردن تنها یک شال گردن بپوشید و از تنوع ایجاد شده لذت ببرید.

استایل دانشجویی در پاییز

استایل دخترانه دانشجویی در بهار و تابستان :

در تابستان استایل‌های اسپرت دخترانه می‌توانند تیپ‌های مناسب دانشگاه باشند؛ چون در استایل اسپرت معمولا لباس‌ها گشاد و رنگی هستند. در استایل دانشجویی محدودیت رنگ وجود ندارد؛ اما عرف مکان علمی، دانشجوها را به انتخاب رنگ‌های تیره سوق می‌دهد. توصیه می‌کنیم در فصول گرم خود را محدود به رنگ‌‌های تیره نکنید و در استایل دانشجویی دخترانه از رنگ‌های شاد و روشن استفاده کنید.

استایل دانشجویی دخترانه در تابستان

کیف مناسب برای دانشگاه :

کیف دانشجویی می‌‌تواند کوله پشتی یا کیف‌های دستی کوچک باشد. انواع کیف‌های دستی در بازار وجود دارد که مناسب استایل دانشجوی هستند. شما باید مدل و اندازه کیف‌تان را با توجه به حجم وسایلی در دانشگاه به همراه دارید انتخاب کنید؛ مثلا اگر لپ تاپ به همراه می‌برید؛ کوله‌پشتی بهترین گزینه است

کیف مناسب برای دانشگاه

نکته :  مانتو مناسب دانشگاه به مانتو جلو بسته و بلند محدود نمی‌شود. این روزها این بازه گسترده‌تر شده و مانتوهای جلوباز هم به دانشگاه راه پیدا کرده است اما توجه داشته باشید حتما زیر مانتو جلو باز شومیزی بلند بپوشید تا قوانین را زیر پا نگذارید.

مانتو مناسب دانشگاه

تیپ دانشجویی دخترونه

شلوار مناسب دانشگاه

نکات استایل دانشجویی

همراه ما باشید

 


منبع harfetaze.com

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا