جامعه و فرهنگ

خروج ۹۵۰ هزار خودرو در نوروز از تهران؛ هنوز ۶۰۰ هزار خودرو بازنگشته‌اند


رئیس مرکز کنترل ترافیک پلیس راهور فراجا با اشاره به اینکه اوج خروج خودرو‌ها در تهران مربوط به روز‌های ابتدایی سال جاری بوده است، گفت: براساس آمار ۹۵۰ هزار خودرو از تهران خارج شدند که هنوز ۶۰۰ هزار خودرو به تهران بازنگشته‌اند.

به گزارش تسنیم، سرهنگ احمد شیرانی؛ رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور فراجا با اشاره به افزایش موج بازگشت سفر‌های نوروزی اظهار کرد: حوادث در سطح جاده‌ها کماکان در حال رخ دادن است که عمده علت حوادث، بی‌احتیاطی برخی از رانندگان در رعایت قوانین و مقررات راهنمایی و رانندگی است به خصوص سبفت و سرعت و همچنین خواب آلودگی در جاده‌ها است.

وی تصریح کرد: کماکان در جاده‌ها تردد در حال انجام است و موج بازگشت مسافران نوروزی در روز گذشته و امروز رو به افزایش است، اما خوشبختانه ترافیک سنگینی را در جاده‌ها شاهد نیستیم.

رئیس مرکز کنترل ترافیک پلیس راهور فراجا ادامه داد: امروز محدودیت‌های ترافیکی در جاده چالوس و آزادراه تهران ـ شمال اعمال می‌شود.

وی اضافه کرد: امروز به جهت ایمنی مسافران نوروزی، تردد تمامی وسایل نقلیه سنگین در سطح جاده‌ها ممنوع شده است.

شیرانی با اشاره به موضوع مهم مدیریت سفر افزود: با توجه به اینکه در سال گذشته (سیزدهم فروردین ماه) با افزایش سفر‌ها مواجه بودیم در برخی از مسیرها، ترافیک‌های ایجاد شد توصیه می‌کنیم در ساعات اولیه و یا در روز‌های آینده بازگشت خود را مدیریت کنند.

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور فراجا با اشاره به اینکه اوج خروج خودرو‌ها در تهران مربوط به روز‌های ابتدایی سال جاری بوده است، گفت: براساس آمار ۹۵۰ هزار خودرو از تهران خارج شدند که البته تعدادی از این خودرو‌ها به تهران بازگشتند و هنوز ۶۰۰ هزار خودرو به تهران بازنگشته‌اند.

fararu.com منبع خبر

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا