اخبار ایران و جهان

در دیدار پورمحمدی، عارف و مرندی با پزشکیان چه گذشت؟ + عکس

آفتاب‌‌نیوز :

حجت‌الاسلام مصطفی پورمحمدی دبیرکل جامعه روحانیت مبارز و نامزد چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری هم‌چنین صبح امروز با حضور در دفتر رئیس‌جمهور منتخب با وی دیدار و ضمن تبریک انتخاب وی از سوی مردم برای او آرزوی موفقیت کرد. 

پزشکیان نیز در این دیدار ضمن تشکر از ابراز محبت پورمحمدی از حضور جدی وی در رقابت‌های انتخاباتی و کمک به رقابتی شدن فضای انتخاباتی و تلاش برای افزایش مشارکت مردم با طرح مباحث مهم و موثر سیاسی، اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی قدردانی کرد.

محمدرضا عارف عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام نیز ظهر امروز دوشنبه در دیدار با مسعود پزشکیان، برای رئیس‌جمهور منتخب در عمل به وعده‌ها و شعار‌های انتخاباتی خود و خدمت به ملت شریف ایران اسلامی آرزوی موفقیت کرد.

پزشکیان نیز در این دیدار از حمایت‌های بی‌دریغ و حضور و ابراز محبت عارف قدردانی کرد.

دیدار مرندی با پزشکیان

در دیدار پورمحمدی، عارف و مرندی با پزشکیان چه گذشت؟ + عکس

علیرضا مرندی رئیس فرهنگستان علوم پزشکی نیز با حضور در دفتر پزشکیان، انتخاب وی به عنوان نهمین رئیس جمهوری اسلامی ایران را تبریک گفت.

وی در این دیدار برای رئیس جمهور منتخب در جایگاه خدمت‌رسانی به مردم و همچنین پیشبرد اهداف نظام سلامت کشور آرزوی موفقیت کرد.

پزشکیان نیز بر توجه ویژه دولت چهاردهم به ارتقای سلامت جامعه به عنوان یکی از مهمترین بخش‌های سند چشم اندازه توسعه کشور تاکید کرد.

aftabnews.ir منبع خبر

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا