جامعه و فرهنگ

ساعت کاری کتابخانه‌های عمومی فارس در نیمه دوم سال اعلام شد


ایسنا/فارس نحوه و زمان فعالیت کتابخانه‌های عمومی فارس در نیمه دوم سال ۱۴۰۲ براساس دستورالعمل‌های نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور اعلام شد.

به گزارش ایسنا، ساعت کاری کتابخانه‌های عمومی فارس در نیمه دوم سال ۱۴۰۲ اعلام شد. بدین ترتیب کتابخانه‌های عمومی فارس که به صورت دوشیفت اداره می‌شوند، از ابتدای مهرماه تا پایان سال ۱۴۰۲، روزهای شنبه تا چهارشنبه از ساعت ۷:۳۰ تا ۱۹ و روزهای پنج‌شنبه از ساعت ۸ تا ۱۳:۳۰ به علاقه‌مندان به کتاب و کتابخوانی خدمات ارائه خواهند کرد.

همچنین کتابخانه‌های تک شیفت استان فارس، در نوبت کاری صبح از ساعت ۷:۳۰ تا ۱۴ و در نوبت کاری بعدازظهر از ساعت ۱۳ تا ۱۹ پذیرای مخاطبان خواهند بود. 

افزون بر این، با توجه به درخواست کاربران کتابخانه‌های عمومی، کتابخانه عمومی رئیسی اردکانی شیراز با افزایش ساعت کاری خود، روزهای شنبه تا چهارشنبه از ساعت ۷:۳۰ تا ۲۱ فعال است. این کتابخانه همچنین در تعطیلات رسمی و روزهای جمعه نیز از ساعت ۸ صبح تا ۱۹ باز است و علاقه‌مندان برای امانت کتاب، استفاده از بخش نشریات و سالن مطالعه می‌توانند به کتابخانه مراجعه کنند.

به گزارش ایسنا، در زمان حاضر ۲۵۶ کتابخانه عمومی شامل ۲۰۹ کتابخانه نهادی و ۴۷ کتابخانه مشارکتی در استان فارس فعالیت دارند.

انتهای پیام

www.isna.ir منبع خبر

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا