اخبار ایران و جهان

شهادت ۵۴ فلسطینی در حملات اسرائیل به نوار غزه


شهادت ۵۴ فلسطینی در حملات اسرائیل به نوار غزه

آفتاب‌‌نیوز :

منابع پزشکی اعلام کردند که گزارش‌ها حاکیست که هنوز ده‌ها نفر در شرق غزه همچنان زیر آوار هستند.

این جنایت در حالی صورت می‌گیرد که وزارت بهداشت فلسطین در نوار غزه روز یکشنبه از افزایش شمار شهدای حملات ارتش رژیم صهیونیستی به ۳۸ هزار و ۱۵۳ نفر خبر داد.

به گزارش ایرنا، وزارت بهداشت فلسطین در نوار غزه اعلام کرد که در ۲۴ ساعت گذشته، رژیم صهیونیستی مرتکب ۳ مورد جنایت شد که در نتیجه آن ۵۵ نفر شهید و ۱۲۳ نفر دیگر مجروح شدند.

براساس این بیانیه، از هفتم اکتبر۲۰۲۳ (۱۵ مهرماه ۱۴۰۲) و همزمان با آغاز عملیات طوفان الاقصی تاکنون ۳۸ هزارو ۱۵۳ فلسطینی در نوار غزه شهید و ۸۷ هزار و ۸۲۸ نفر دیگر مجروح شدند.

با گذشت ۹ ماه از آغاز تجاوز بدون نتیجه و دستاورد رژیم صهیونیستی به نوار غزه، این رژیم روزبه‌روز بیشتر در بحران‌های داخلی و خارجی فرو می‌رود.

رژیم صهیونیستی در این مدت دستاوردی غیر از قتل‌عام، ویرانی، جنایت‌های جنگی، نقض قوانین بین‌المللی، بمباران نهاد‌های امدادرسان و قحطی و گرسنگی در این منطقه نداشته است.

رژیم اشغالگر این جنگ را بدون در نظر گرفتن هر دستاوردی در آینده، باخته و نتوانسته گروه‌های مقاومت در یک منطقه کوچک را که سال‌ها در محاصره است، به تسلیم وادارد و همراهی افکار عمومی جهانی را به‌خاطر ارتکاب جنایت‌های آشکار در غزه، از دست داده است.

aftabnews.ir منبع خبر

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا