دسته‌بندی نشده

شهر مشهد نیاز به جهش دارد

ایسنا/خراسان رضوی استاندار خراسان رضوی گفت: شهر مشهد با این ظرفیت استثنایی نیاز به جهش دارد، باید با نگاه جهشی بتوانیم از مسائل آینده پیشگیری کنیم یا شرایط را برای زائران و مجاوران ارتقا دهیم.

یعقوبعلی نظری امروز ۳۰ اردیبهشت ماه، در مراسم معارفه شهردار مشهد که در تالار شهر برگزار شد، اظهار کرد: همه مسئولان استان بر حمایت از شورای شهر، شهرداری و شهردار مصمم هستیم؛ بنابراین با قدرت مباحث را پیش ببرید و تصمیم بگیرید. گاهی طولانی شدن تصمیمات یا به جا تصمیم نگرفتن به دلیل تحت تاثیر برخی موارد قرار گرفتن موجب می‌شود مطالبی بروز و ظهور پیدا کند، به همین دلیل مهم است با تمرکز بر خدمت در شهر تصمیم بگیریم و فرصت‌ها را از دست ندهیم.

نظری افزود: همه مسئولان پشتیبان شورا هستند. ما نیز در استانداری قاطعانه و کاربردی در خدمت اعضای شورا، شهردار و شهرداری هستیم. شهر بهشت باید به احسن‌الوجه اداره شود که اینگونه است. مشهد مرکز رفت‌وآمد مهمانان زیاد خارجی است. تقریبا همه کسانی که وارد مشهد می‌شوند ابراز رضایت کرده و به نیکی از شهر یاد می‌کنند.

استاندار خراسان رضوی گفت: اداره امور جاری و ساری شهر مشهد مورد تاکید است، اما در عین حال باید به گره‌گشایی نیز بپردازیم. شهر دارای گره‌هایی است که درخواست ما از شورا و شهرداری این است بر این مسائل متمرکز شوند.

وی ادامه داد: اولویت‌بندی مسائل و حل آن‌ها وظیفه اصلی مدیران است. نمی‌توانیم فقط شهر را اداره کرده یا انفعالی با مسائل برخورد کنیم. شهر مشهد با این ظرفیت استثنایی نیاز به جهش دارد، باید با نگاه جهشی بتوانیم از مسائل آینده پیشگیری کنیم یا شرایط را برای زائران و مجاوران ارتقا دهیم. 

استاندار خراسان رضوی گفت: از آقای ارجائی که بیش از یک سال مسئولیت داشتند و آقای اصغری که چند ماه مخصوصا ایام پایان سال به صورت جدی پای کار بودند، تشکر می‌کنم. برای آقای قلندر آرزوی توفیق دارم که این مسیر را بهتر، عمیق‌تر و سریع‌تر از گذشته دنبال کنند.

انتهای پیام

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا