جامعه و فرهنگ

عاقبت متصرفان منابع طبیعی و اراضی ملی


علی پیرفلک اظهار داشت: اجازه تصرف به منابع طبیعی و ساخت و ساز غیرمجاز را نمی‌دهیم؛ دستگاه‌های متولی فرض را بر پیشگیری گذاشته و اجازه ندهند تا بعد از تخلف اقدام کنند چراکه هزینه به دوش بیت‌المال خواهد بود.

به گزارش عصر ایران، سرپرست فرمانداری ویژه شهرستان بابل با اشاره به اینکه دستگاه‌های متولی فرض را بر پیشگیری بگذارند، تاکید کرد: تصرف منابع طبیعی و اراضی ملی، خط قرمز ماست و با متجاوزان برخورد قاطع می‌شود.

وی در جلسه شورای اداری شهرستان بابل با گرامیداشت یاد و خاطره امام و شهدا و تبریک اعیاد شعبانیه به خصوص نیمه‌شعبان، خواستار برگزاری جشن باشکوه به مناسبت میلاد امام زمان (عج) بیش از گذشته در شهر دارالمومنین شد و اظهار کرد: بابل مهد علم و هنر، مهد پرورش علما، ظهور خیرین برجسته، قطب کشاورزی، گردشگری و اقتصادی استان و کشور است که هنوز آنچنان که شایسته بوده حق آن ایفا نشده است.

پیرفلک با اشاره به اینکه اهمیت جایگاه مدیران به اهمیت مکان جغرافیایی که خدمت می‌کنند مربوط است و بابل یکی از شهر‌های ویژه مازندران بوده و مدیران باید به اهمیت جایگاه خود پی ببرند، افزود: انتظار من از همه مدیران اجرایی پاسخگویی ۲۴ ساعته، تکریم ارباب رجوع و دقت در ادای حق و حقوق مردم است.

سرپرست فرمانداری ویژه شهرستان بابل به اهمیت توجه به جهاد تبیین و اطلاع‌رسانی مدیران تاکید کرد و گفت: مدیران موظف به بیان عملکرد ماهانه خود به اصحاب رسانه هستند تا مردم از دستاورد‌های مثبت انجام شده نظام مطلع شوند که در غیر این صورت خیانت به نظام است.

وی افزود: در انجام پروژه‌ها اهتمام جدی داشته باشید و پروژه‌های نیمه‌کاره را در اولویت کار قرار دهید، همچنین پیگیری در اجرای طرح و تلاش برای تخصیص اعتبار استانی و ملی را در دستور کار قرار دهید.

این مقام مسئول، حضور در بین مردم و رفع مشکلات مردم را از محوری‌ترین وظایف مدیران دستگاه‌های اجرایی برشمرد و یادآور شد: مناطق محروم و کم‌برخوردار را در رأس امور قرار دهید، زیرا این مردم بیش از دیگر مناطق نیازمند حمایت هستند.

سرپرست فرمانداری ویژه شهرستان بابل با اشاره به اینکه همه دستگاه‌های اجرایی باید آماده‌باش بوده و مدیریت بحران داشته باشند، خاطرنشان کرد: اجازه تصرف به منابع طبیعی و ساخت و ساز غیرمجاز را نمی‌دهیم؛ دستگاه‌های متولی فرض را بر پیشگیری گذاشته و اجازه ندهند تا بعد از تخلف اقدام کنند چراکه هزینه به دوش بیت‌المال خواهد بود.

پیرفلک یکی از برنامه‌های مهم را پیگیری مصوبات سفر رئیس جمهور و سفر استاندار برشمرد و گفت: مدیران روحیه جهادی داشته باشند و از روزمرگی پرهیز کرده و در انجام وظایف خود همانند حاج قاسم عمل کنند.

وی با اشاره به اینکه انتخابات یک تکلیف است، یادآور شد: گرچه مدیران می‌توانند در ساعت غیراداری کار انتخاباتی کنند، اما مدیری که چهره شناخته شده باشد و از جایگاه اداری خاص برخوردار است نباید کار انتخاباتی انجام دهد.

fararu.com منبع خبر

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا