جامعه و فرهنگ

(عکس) بلایی که این تریلی سر ۱۲ خودروی سواری آورد

سید جلال ملکی در تشریح جزئیات این خبر گفت: در ساعت ۱۲:۳۴ ظهر امروز یک مورد حادثه تصادف زنجیره‌ای در مسیر شمال به جنوب بزرگراه شهید یاسینی، نرسیده به خیابان پیروزی به سامانه ۱۲۵ اطلاع داده شد که درپی آن ستاد فرماندهی آتش‌نشانان یک ایستگاه را به همراه عوامل گروه نجات و تجهیزات مورد نیاز به محل حادثه اعزام کرد.

به گزارش ایسنا، وی با اشاره به حضور عوامل آتش‌نشانی در محل حادثه گفت‌: با حضور آتش‌نشانان در محل مشاهده شد که یکدستگاه تریلر با بار سنگ و ۱۲ خودروی سواری دیگر نظیر تیبا، پراید، پژو پارس، سمند، وانت و … با یکدیگر برخورد کرده‌اند.

بلایی که این تریلی سر ۱۲ خودروی سواری آورد

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهر تهران با بیان اینکه در این حادثه یک مرد ۴۵ ساله درون کابین یکی از خودرو‌ها محبوس شده بود، گفت: این فرد تا پیش از رسیدن نیرو‌های امدادی با کمک مردم از داخل کابین خارج شده بود. در ادامه نیز برای دریافت خدمات درمانی به عوامل اورژانس مستقر در محل حادثه مراجعه کرد.

بلایی که این تریلی سر ۱۲ خودروی سواری آورد

به گفته ملکی این حادثه مورد مصدوم دیگر یا فوتی نداشته است، ولی خسارات مالی ناشی از آن بالا بود. علت این حادثه نیز از سوی کارشناسان پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ در حال بررسی است.

بلایی که این تریلی سر ۱۲ خودروی سواری آورد

وی با بیان اینکه ترافیک سنگینی درپی این حادثه در بزرگراه شهید یاسینی ایجاد شده بود، گفت: آتش‌نشانان اقدام به ایمن‌سازی محل و بازگشایی مسیر کرده و در ساعت ۱۳:۲۳ با تحویل محل به عوامل انتظامی به ماموریت خود خاتمه داده و به ایستگاه‌های خود بازگشتند.

fararu.com منبع خبر

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا