جامعه و فرهنگ

قتل عمد شهردار منطقه ۵ شیراز تایید شد

سرپرست دادسرای ویژه امور جنایی و جرایم امنیتی شیراز گفت: بررسی‌های اولیه صحنه جرم فوت شهردار منطقه ۵ شیراز نشان می‌دهد که در منزل شخصی آن مرحوم درگیری رخ داده که آثار جراحت ناشی از برخورد شی نوک تیز به جسد رویت شده و وقوع جنایت و ارتکاب قتل عمد مورد تایید است.

به گزارش ایرنا، افشین محمدی دره شوری شامگاه یکشنبه به خبرنگاران گفت: ساعت ۱۴ و ۳۵ دقیقه امروز یکشنبه ۲۳ اردیبهشت ۱۴۰۳ خبر کشف جسد شخصی مذکر (شهردار منطقه پنج شیراز) در منزل مسکونی گزارش می‌شود که سریعا بازپرس ویژه قتل عمدی، کارآگاهان زبده پلیس آگاهی و اکیپ بررسی وقوع جرم به محل اعزام شدند.

وی ادامه داد: رییس کل دادگستری فارس و دادستان شیراز در کمترین زمان ممکن دستور ویژه برای پیگیری موضوع صادر کردند.

سرپرست دادسرای ویژه امور جنایی و جرایم امنیتی شیراز اضافه کرد: بررسی‌های اولیه دلالت بر این دارد که درون منزل شخصی مرحوم درگیری رخ داده که آثار جراحت ناشی از برخورد شی نوک نیز به جسد رویت شد، لذا وقوع جنایت و ارتکاب قتل عمد تایید شده است.

وی با بیان اینکه تحقیقات قضایی توسط بازپرس ویژه در این باره شروع و دستور بررسی‌های فنی صادر شده است، گفت: امیدواریم بزودی زوایای پنهان مسأله روشن شود و متهم یا متهمین نیز دستگیر شوند.

محمدی دره شوری تاکید کرد: سرنخ‌ها و فرضیه‌های مختلف و همچنین افرادی در فهرست بازپرس قرار گرفته اند و مسأله در حال پیگیری ویژه است.

fararu.com منبع خبر

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا