دسته‌بندی نشده

مقصد جدید مهدی قایدی مشخص شد


آفتاب‌‌نیوز :

اگرچه مسئولان باشگاه استقلال به درخواست هواداران این تیم به صورت جدی در تلاش هستند تا زمینه برای حفظ مهدی قایدی را در فصل آینده فراهم کنند، اما به نظر می‌رسد درخواست طرفداران و تلاش مدیران استقلال تا اینجای کار به نتیجه نرسیده و احتمال جدایی ستاره آبی پوشان از این تیم زیاد است، چون با توجه به شرایطی که این بازیکن پیدا کرده است، بعید به نظر می‌رسد الاهلی حاضر شود این بازیکن دوباره اوج گرفته را از دست بدهد.

باشگاه اماراتی در تابستان سال ۱۴۰۰ با مهدی قایدی قرارداد ۵ ساله است و تابستان پارسال وقتی دید این بازیکن از روز‌های اوج خود فاصله گرفته است، او را یک فصل به صورت قرضی در اختیار استقلال قرار داد تا دوباره اوج بگیرد. حالا با توجه به اینکه شباب الاهلی باید امسال در لیگ قهرمانان آسیا شرکت کند، بسیار سخت به مهدی قایدی اجازه تداوم حضور در استقلال را می‌دهد و خبر‌های رسیده هم حکایت از آن دارد که توافقاتی صورت گرفت تا طرف اماراتی جرایم ناشی از دیرکرد در پرداخت طلب خود توسط استقلال را ببخشد، اما به جای آن قایدی را فصل آینده در اختیار داشته باشد.

به این ترتیب فعلاً باید گفت بازیکن تکنیکی استقلال فصل بعد در الاهلی بازی می‌کند. تیمی که ضمن دفاع از عنوان قهرمانی خود در لیگ حرفه‌ای امارات، باید در لیگ قهرمانان آسیا هم حاضر شود به این ترتیب هیچ بعید نیست مهدی قایدی با لباس این تیم همراه با احمد نوراللهی همبازی پرسپولیسی خود به مصاف تیم‌های ایرانی برود.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا