جامعه و فرهنگ

(ویدئو +۱۶) لحظه وقوع قتل فجیع با ۱۸ ضربه چاقو


دوربین‌ها در یکی از محلات جنوب شهر تهران در ساعت ۱۲ دقیقه بامداد ۵ اسفندماه سال ۱۴۰۱ یک قتل فجیع با ضربات متعدد چاقو را ثبت کردند؛ جنایتی که طی آن قاتل ۱۸ ضربه چاقو را به گردن و شکم مقتول حدوداً ۴۰ ساله وارد کرده بود و او به دلیل اختلافات شخصی کشته بود.

به گزارش تابناک، بلافاصله در دستورکار آگاهی قرار گرفت. کارآگاهان با استفاده از اقدامات کارآگاهی و اطلاعاتی گسترده در نهایت مشخص شد که قاتل فراری از کشور خارج نشده است و در یکی از مناطق شمال شهر تهران مخفی شده و در ادامه کارآگاهان مخفیگاه دقیق متهم را در محدوده سعادت آباد شناسایی و طی انجام عملیات‌های پلیسی در ۲۸ آبان ماه سال جاری پس از چندین ماه وی را دستگیر و به اداره دهم پلیس آگاهی انتقال دادند.

قاتل در بخشی از اعترافاتش گفت: «کنار مغازه دوستم نشسته بودیم و در حال صحبت کردن بودیم که خودروی سراتو با یک سرنشین حدوداً سه بار از روی به روی ما رد شد و ناگهان دیدم کمی جلوتر با یکی از دوستان من درگیری فیزیکی انجام داده و من از آنجا که در شرایط طبیعی خودم نبودم برای دفاع از دوستم وارد درگیری شدم و با چاقو آن مرد را به قتل رساندم و سریعاً برای اینکه به دام نیفتم از محل متواری شدم.» لحظات وقوع این قتل فجیع را می‌بینید.

fararu.com منبع خبر

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا