جامعه و فرهنگ

پدر سنگدل چینی اعدام شد

پدر سنگدل چینی که به خواست نامزد جدیدش دو فرزندش را از پنجره ساختمان به پایین انداخته بود در این کشور اعدام شد.

به گزارش اعتمادآنلاین، به نقل از دیلی‌میل، این پدر که “چانگ بو” نام دارد به همراه نامزدش “بی چنگ چن” در سال ۲۰۲۱ به اعدام محکوم شدند.

چانگ در آن سال در یک صحنه‌سازی که در سال ۲۰۲۰ صورت گرفت دو فرزند خود را از طبقه ۱۵ یک برج مسکونی واقع در شهر چونگ‌چینگ واقع در غرب چین به پایین انداخت و با این کار خود به‌شدت افکار عمومی را تحت تاثیر قرار داد.

نامزد این فرد سنگدل در اعترافات خود اعلام کرد: چانگ در حالی رابطه خود را با من آغاز کرد که در مورد ازدواج سابقش و داشتن دو فرزند حرفی نزده بود.

بر اساس این اعترافات، بعد از اطلاع نامزد از این مساله، از او خواست تا به هر شکل ممکن خود را از بار این مسئولیت برهاند، چون این دو کودک چالشی در برابر ازدواج آن‌ها و زندگی پیش رویشان خواهند بود.

چانگ نیز در بازجویی‌ها اعلام کرد، دو فرزند ۲ و یک ساله خود را از پنچره‌های خانه‌اش از طبقه ۱۵ به پایین پرتاب کرده و سپس خود به‌سرعت به پایین ساختمان آمده و شروع به گریه و شیون کرده است.

تصاویری از لحظات گریه و شیون چانگ منتشر شد که در مقابل چشم مردم سر خود را به دیوار می‌کوبید و گریه می‌کرد، اما بعد از مدت کوتاهی مشخص شد این کار او نمایش و از پیش برنامه‌ریزی‌شده بود.

fararu.com منبع خبر

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا