دسته‌بندی نشده

گلایه مدیر اجرائی نمایشگاه مد و لباس ساری از بی‌مهری مسئولان مازندران

ایسنا/مازندران مدیر اجرایی نمایشگاه مد و لباس ساری با ابراز گلایه از بی‌مهری مسئولان مازندران در زمان برپایی نمایشگاه گفت: علیرغم اینکه در ۹ استان قبلی مورد استقبال، حمایت و توجه ویژه مسئولان استانی قرار گرفتیم اما در این دوره، شاهد هیچ‌گونه حمایتی از مسئولان مازندران نبودیم.

فاطمه بشیری مدیر اجرایی نمایشگاه مد و لباس ساری در جمع خبرنگاران، اظهار کرد: دهمین نمایشگاه مد و لباس پوشاک ایرانی-اسلامی کشور با حضور برترین شرکت‌ها و تولیدکنندگان پوشاک عفیفانه در ساری امروز پس از سه روز فعالیت به پایان می‌رسد.

وی افزود: در این نمایشگاه از وجود ۸۵ شرکت مطرح کشوری بهره بردیم که متاسفانه مورد بی‌مهری مسئولان مازندران قرار گرفتیم.

 مدیر اجرایی نمایشگاه مد و لباس ساری، خاطرنشان کرد: نمایشگاه مد و لباس ساری با محوریت حجاب و عفاف برگزار شد که متاسفانه دستگاه‌های ذیربط هیچ‌گونه حمایتی از تولیدکنندگان حاضر در این نمایشگاه نکردند که نارضایتی آنان را در پی داشت.

بشیری ادامه داد: غرفه‌داران حاضر در این نمایشگاه از تولیدکنندگان برجسته کشور بودند که هر یک دارای کارگاه‌های بزرگ و تولیدات گسترده‌ای در سطح کشور همراه با شعبات متعددی هستند که عمدتا در پی این بی‌مهری‌ها دیگر راغب به حضور در نمایشگاه‌های بعدی در استان مازندران نیستند.

گلایه مدیر اجرائی نمایشگاه مد و لباس ساری از بی‌مهری مسئولان مازندران

وی یادآور شد: علیرغم اینکه در ۹ استان قبلی مورد استقبال، حمایت و توجه ویژه مسئولان استانی قرار گرفتیم اما در این دوره شاهد هیچ‌گونه حمایتی از مسئولان مازندران نبودیم.

مدیر اجرائی نمایشگاه مد و لباس ساری، اضافه کرد: تمامی هزینه‌های چند ده میلیونی اجرایی نمایشگاه‌ها توسط خود تولیدکنندگان تامین می‌شود و تنها درخواست ما از مسئولان مازندران تنها اطلاع رسانی گسترده و نیز مکان مناسب جهت برپایی بود که متاسفانه در هر دو بخش، ضعیف و نامطلوب عمل شد.

بشیری تصریح کرد: جدا از عدم جانمایی مطلوبی که برای این نمایشگاه در نظر گرفته شد، متاسفانه مکان برگزاری با توجه به گرمی هوا از کمترین امکانات و تهویه مناسب برخوردار بود.

وی افزود: متاسفانه در انتهای بوستان ولایت، دو سالن در اختیار ما قرار داده شد که فاقد سیستم سرمایشی، نور کافی و بازدید هم بسیار ضعیف بود.

گلایه مدیر اجرائی نمایشگاه مد و لباس ساری از بی‌مهری مسئولان مازندران

مدیر اجرائی نمایشگاه مد و لباس ساری، اعلام کرد: در روز نخست برپایی نمایشگاه در طی بازدید چند تن از مسئولان، مشکلات موجود را مطرح کردیم که متاسفانه به وعده‌های داده شده، عمل نشد.

بشیری خاطرنشان کرد: امروز روز آخر برپایی این نمایشگاه است و ما متاسفانه هیچ‌گونه حمایتی از مسئولان ندیدیم و حتی تلفن‌های آنان نیز به روی ما خاموش است و این رفتار در برابر این حرکت فرهنگی برجسته که نیازمند آن است که دیده شود، شایسته نیست.

وی مطرح کرد: خود بازدیدکنندگان مازندرانی نیز از انتخاب این مکان برای چنین نمایشگاه باکیفیتی ناراضی هستند و عنوان کرده‌اند که اطلاع رسانی بسیار ضعیف بوده و به طور تصادفی از ان باخبر شده‌اند.

گلایه مدیر اجرائی نمایشگاه مد و لباس ساری از بی‌مهری مسئولان مازندران

مدیر اجرائی نمایشگاه مد و لباس ساری، گفت: قطعا اگر اطلاع رسانی خوبی انجام می‌گرفت، استقبال از نمایشگاه چندین و چند برابر موجود می‌شد و رضایت تولیدکنندگان حداقل در بخش فروش، تامین می‌شد.

گلایه مدیر اجرائی نمایشگاه مد و لباس ساری از بی‌مهری مسئولان مازندران

بشیری متذکر شد: حیف است که بستری اینگونه فراهم شود و تولیدکنندگان برجسته‌ای از نقاط گوناگون کشور نظیر شیراز، قم، تهران، مشهد و حتی مازندران، گرد هم بیایند اما بستر لازم علیرغم هماهنگی‌های قبلی، فراهم نشود.

انتهای پیام

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا